×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more


gegli

salam,khanoomy ra baraye dosty hamdamy hamrahy mikham

سلام

× hi i wanna a gentlady for longterm relationship عقد موقت 99 ساله
×

آدرس وبلاگ من

afrasiabkazemy.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/samad77822

لیست دوستان

× Access to Groups list is just allowed for this person's friends

مساله اساسی در یک رابطه

 

مساله اساسی در یک رابطه جنسی

Description: http://winnersdelhinews.com/wp-content/uploads/2011/09/Man-woman.jpg

۱- رابطه جنسی یكی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد( بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فكری، بعدجنسی) و مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست كه خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند. متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش این مسئله به فرزندان خود كوتاهی می كنند.

۲- خانمها توجه كنند رابطه جنسی یك قسمت از رابطه زن و مرد هست و قسمت شروع هم می باشد پس راجع به آن واقع بین باشیم . آقایان هم توجه كنند كه رابطه جنسی تنها رابطه بین زن و مرد نیست

3- ارتباط جنسی یك رفتار است ولی پانتومیم نیست و ما باید در این ارتباط هم، از كلام و بیان استفاده كنیم و به طرف مقابلمان بگوییم و از او بشنویم كه ما برای یك ارتباط لذت بخش به چه چیزی نیاز داریم.
4- باورهای غلط را در مورد رابطه جنسی كه از بچگی در ذهن ما نقش بسته با مطالب جدید علمی عوض كرده و رابطه جنسی لذت بخش را به رابطه جنسی خرافاتی تبدیل نكنیم.

5- هیچوقت از رابطه جنسی به عنوان سلاح استفاده نكنیم (گاهی مردها رفتاری از خود بروز می دهند كه بعضی از زنها فكر می كنند كه رابطه جنسی یك اسلحه در دست آنهاست . و از رابطه جنسی برای رسیدن به بعضی از خواسته های خود استفاده می كنند) البته شاید این كار در ابتدا مفید به نظر برسد ولی اثرات تخریبی آن در آینده نزدیك تمام ابعاد زندگی را در بر خواهد گرفت.

۶- برای یك رابطه جنسی موفق باید اضطرابها و ترسها كنار گذاشته شوند: مهمترین آنها ترس از بچه دار شدن است این ترس می تواند به صورت كاهش لذت جنسی، عدم لذت جنسی در زن، انزال زودرس و بسیاری مشكلات دیگر بروز نماید . توجه شود كه بر خلاف عقیده عوامانه با بچه، هیچ مردی را نمی شود به زندگی پایبند كرد اینكه می گویند تا ازدواج كردی بچه دار شو كاملاً تحریف شده است . باید اجازه داد وجوه مختلف ارتباطی بین زن و مرد (با چاشنی رابطه جنسی لذت بخش) آرام آرام مستحكم شود .

۷- خانمها معمولاً نگران شب زفاف هستند. مسائلی از قبیل : آیا درد دارد؟ آیا خون دارد؟ و غیره . پس آقایان بدون توجه به خرافات شب اول زندگی مشترك را به رضایت همسر خود اختصاص دهند و سعی نكنند با زور و فشار و اذیت اهداف از پیش تعیین شده خود را دنبال كنند چه بسا همین مسئله عواقب وخیمی را در زندگی آینده آنها پیش می آورد(پس لذت برای شبهای دیگر و رضایت برای شب اول )

8- ارتباط جنسی تنوع زیادی دارد و هیچ ارتباطی به شرط رعایت بهداشت آن، از نظر علمی و حتی شرعی مضر نمی باشد . پس زن و مرد با مشورت هم همه ارتباطها را می توانند امتحان كنند و آنها را كه لذت بخش تر است ادامه و بعضی ها را متوقف كنند. فهمیدن اینكه طرف مقابل از چه چیزی لذت می برد یك هنر است و زن و مرد هر چه هنرمندتر باشند زندگی خوب و لذت بخش تری خواهند داشت. نوازش سینه ها ، لمس با زبان ، نوازش رانها ، لمس كلیتوریس، لمس نقطه g ، ارتباط دهانی وبسیاری مسائل دیگر ... پس خانمها و آقایان سعی كنند سفرهای اكتشافی در طرف مقابل خود داشته باشند .

9- كانال واژن ، حفره ای روی هم خوابیده می باشد كه بعد از ازدواج طول و قطر آن با آلت تناسلی همسر تطابق پیدا میكند پس آقایان وخانمها استرس كوچكی و بزرگی آلت را از خود دور كنند و به نكات دیگر و مهمتر ارتباط جنسی توجه كنند.

۱۰- برعكس آقایان كه معمولاً فقط از طریق نزدیكی به اوج لذت جنسی می رسند خانمها از طرق دیگر مثل لمس و غیره هم می توانند به این امر برسند این را از بابت این گقته شد كه آقایان همیشه در استرس این نباشند كه آیا خانم هم مثل من لذت می برد و چكار كنیم كه با هم به اوج برسیم (خصوصاً در اول ازدواج معمولاً این امر شدنی نیست) و به تدریج شاید عملی شود . ولی آقایان می توانند حتی بعد از اینكه خود به اوج لذت رسیدند با ادامه دادن مطالب پیش گفته راه رسیدن خانم به نقطه اوج را فراهم نمایند.و دست آخر اینكه رابطه جنسی زیاد و مكرر با همسر هیچ عارضه ای ندارد و روی قوای جسمانی و سلامتی فرد نه تنها مضر نیست بلكه بسیار هم مفید می باشد به شرط اینكه به رابطه جنسی به عنوان یكی از ابعاد بسیار مهم زندگی نگاه شود. استفاده از تریاك، مواد نیروزا و غیره هیچ اثر مثبتی بر روی رابطه جنسی ندارد و در آینده صدمات برگشت ناپذیری را سبب خواهد شد ، پس بهتر است هر مشكلی در معاشقه پیدا كردید سریعاً به پزشك خود اطلاع داده و درمان متناسب را بگیرید. و هیچوقت رابطه جنسی را مسئله بی اهمیت تلقی نكنید.

نوشته شده در دوشنبه دهم بهمن 1390ساعت 0:42 قبل از ظهر توسط اصغر قربانی| آرشيو نظرات |


تناسب اندام ران و شکم

Description: Boxer Exercise

Description: Lying Double Leg Raises Exercise

Description: Bridges Exercise

نوشته شده در دوشنبه دهم بهمن 1390ساعت 0:30 قبل از ظهر توسط اصغر قربانی| آرشيو نظرات |


23 بار ازدواج

او هم اکنون مادر هفت فرزند و نامادری تعداد بیشتری فرزند نیز هست.

یک خانم آمریکایی به نام لیندا ولف 23 بار ازدواج کرده است.

او تا کنون بیست و سه بار ازدواج کرده و اکنون نیز در جستجوی مورد دیگری برای بیست و چهارمین بار است . خانم ولف که
۶۸ سال سن دارد ، توانسته نامش را در کتاب گینس به ثبت برساند .Description: http://dadna.ir/files/fa/news/1389/9/18/3449_191.jpg


او می گوید که به ازدواج اعتیاد پیدا کرده است .اولین ازدواج او در سن
۱۶ سالگی ، در سال ۱۹۵۷ ، با یک مرد ۳۱ ساله به نام جرج اسکات بود که این زندگی مشترک، ۷ سال طول کشید . لیندا می گوید که این مدت، طولانی ترین و شادترین ازدواج او بود.

او در سالهای بعد ، با یک مجرم یک چشم ، لوله کش ، موسیقیدان ، واعظ و ازدواج کرد . دوتا از شوهرهایش، بد از آب در آمدند و دوتایشان هم بی خانمان و آواره بودند .

خانم ولف ، فقط سه بار با یک مرد هندی به نام جک جورلی ازدواج کرد .

او هم اکنون مادر هفت فرزند و نامادری تعداد بیشتری فرزند نیز هست . آخرین ازدواج او که سر و صدای زیادی نیز به راه انداخت ، با مردی به نام گلین ولف بود . این مرد برای بیست و نهمین بار ازدواج می کرد و عنوان مردی که بیشترین ازدواج در جهان را دارد ، به خود اختصاص داده بود . این آقا ، یک سال بعد و در سن
۸۸ سالگی درگذشت .Description: http://dadna.ir/files/fa/news/1389/9/18/3450_763.jpeg


هم اکنون خانم ولف در جستجوی بیست و چهارمین عشق خودش است .

نوشته شده در شنبه هشتم بهمن 1390ساعت 1:20 قبل از ظهر توسط اصغر قربانی| آرشيو نظرات |


خونريزي قاعدگي،

عده‌اي تصور مي‌کنند خونريزي براي بدن زن مفيد است و اگر خانمي خونريزي نداشته باشد، به سلامتش لطمه مي‌خورد. درحالي که برخي از خانم‌ها به دلايل سرشتي اصلا عادت ماهانه نمي‌شوند و در سلامت کامل هم به سر مي‌برند بنابراين خونريزي قاعدگي، ربطي به سلامت عمومي يك خانم ندارد...

بهتر است بدانيد يک نوزاد دختر با حدود 2 ميليون تخمک نارس به دنيا مي‌آيد و اين تخمک‌ها مرتب کم مي‌شوند زيرا تخمدان بر عکس بيضه، قادر به ساختن تخمک نيست. هرچه هست همان است که از بدو تولد بوده. وقتي دختر به سن بلوغ مي‌رسد، به دلايل تکامل هورموني، مغز شروع به تحريک تخمدان‌ها مي‌کند و در هر ماه تعدادي از تخمک‌هاي نابالغ، به سمت بلوغ مي‌روند اما فقط يک تخمک در هر ماه، بالغ و از تخمدان آزاد و وارد لوله‌ها و آماده بارور شدن مي‌شود. از سوي ديگر، داخل رحم هم تغييرات بسيار پيچيده‌اي رخ مي‌دهد که اگر تخمک بارور شد، بتواند داخل رحم رشد و بارداري ادامه پيدا کند.

اگر بارداري رخ ندهد، همه اين تغييرات بي‌حاصل است و مخاط رحم همراه خون، به صورت خون قاعدگي خارج مي‌شود. در نتيجه عادت ماهانه نشانه شکست يک هدف (بارداري) است.

اگر کسي به‌طور منظم عادت ماهانه شود، با قاطعيت، حتي بدون هيچ آزمايشي، مي‌توان گفت که تخمک‌گذاري دارد.

در زنان طي سال‌هاي باروري، يعني از حدود 13 سالگي تا حدود 48 سالگي که فعاليت‌هاي تخمدان متوقف مي‌شود، اگر اصلا بارداري رخ ندهد و اختلالي هم در تخمک‌گذاري پيش نيايد، حدود 300 بار تخمک‌گذاري و عادت ماهانه اتفاق مي‌افتد، يعني يک خانم، در طول دوران زندگي‌اش، 300 بار شانس باروري دارد.

البته دوران بارداري انسان از ساير پستانداران طولاني‌تري است و اگر دوران شيردهي را هم در نظر بگيريم (که چند ماه اول آن تخمک‌گذاري انجام نمي‌شود)، شانس باروري يک زن در تمام عمرش از ساير پستانداران كمتر است. اگر غير از اين بود، اکنون جمعيت جهان بسيار بيشتر از آنچه هست، مي‌شد. به نظر مي‌رسد باروري انسان به دلايل مختلفي مانند بالارفتن سن ازدواج و تاثير بد شرايط محيطي بر باروري مردان رو به کاهش است. البته شايد همه اين موارد، مکانيسم‌هايي باشند براي هماهنگي انسان با طبيعت و تعادل جمعيت.

نوشته شده در شنبه هشتم بهمن 1390ساعت
سه شنبه 21 فروردین 1391 - 9:34:36 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


مذاکره وین


جدا شدن روح از بدن= فشار قبر


پول


پول


کرونا


ایینه


مثبت جملات +


دزدی حرفه ای


مولانا


علایم کرونا


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

224756 بازدید

125 بازدید امروز

16 بازدید دیروز

405 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem