×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more


gegli

salam,khanoomy ra baraye dosty hamdamy hamrahy mikham

سلام

× hi i wanna a gentlady for longterm relationship عقد موقت 99 ساله
×

آدرس وبلاگ من

afrasiabkazemy.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/samad77822

لیست دوستان

× Access to Groups list is just allowed for this person's friends

طالع بینی شما در سال ۹۱ ، سال نهنگ شیر از پوکی استخوان جلوگیری نمی کند

 

طالع بینی شما در سال ۹۱ ، سال نهنگ

 

چینیها معتقدند بودند در شروع سال نو از بین تمام حیوانات تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند . این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ، گربه ( خرگوش ) ، اژدها ( نهنگ ) ، مار ، اسب ، بز ( گوسفند ) ، میمون ، خروس ( مرغ و جوجه ) سگ و بالاخره خوک می باشند . شبیه همین اعتقاد نیز بین ما ایرانیان وجود دارد . سال ۱۳۹۱ به نام نهنگ می باشد ببینیم سال نهنگ برای ما چگونه خواهد بود .

 

سال اژدها ( نهنگ ) :

 

اژدها سرشار از نیرو و شور نشاط زندگی است و تا هنگامی که جان در بدن دارد، از پستی ، ناجوانمردی ، دورویی و شایعه پردازی فاصله می گیرد و در وجود او نشانی از حیله گری و دسیسه پردازی یافت نمی شود؛ با این حال ، او به بی آلایشی و معصومیت خوک نیست ؛ افزون بر این، به سادگی فریب می خورد ، ولی در عین حال ، شهامت پذیرش اشتباه و اعتراف به آن را دارد .اژدها غالباً خود را در بدترین شرایط و موقعیت ها قرار می دهد . او آرمان خواه و کمال گرا به معنی واقعی است ، به همین علت همیشه طالب بهترین هاست . توقع او از خود و دیگران بیش از حد معقول است . وی از دیگران انتظار زیادی دارد وی در برابر ، انتظارات دیگران را تا حد امکان بر آورده می کند .اژدها بد خلق ، سرکش ، لجوج ، سرسخت و حاضر جواب است و اغلب بی اندیشه سخن می گوید . اما به رغم این ویژگی ها ، سخنان و پندهای او بسیار با ارزش است . مردم به گفته های او گوش فرا می دهند و در حقیقت نفودش بر آنان غیر قابل انکار است .

 

 

متولدین فروردین ماه = برج حمل سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

از پستی ها و دوروئی ها بدور است . خیلی زود گول می خورد . یک کمال گرا به معنای واقعی است . تند مزاجی و عصبانیت و یک رنگی از خصوصیات اخلاقی او به شمار می رود . قادر به انجام هر کاری است . مغرورترین موجود روی زمین است .

 

طالع مرد :

 

در برخورد با محبوبه و معشوقه اگر چه بطور کلی آدم آرامی است ، اما این آرامش نباید شما را خام بکند مخصوصاً اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد . او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ کنید با کمال تعجب می دیدید که براستی غوغایی برپاست . این ظاهر آرام در حقیقت خاکستری است که روی توده های آتش ریخته شده است . او در هر کاری خاصه کار عشق بلاشک یکی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است . به احتمال قوی هیچ یک از متولدین بروج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی تواند در عشق پابرجا باشند . صداقت و بی غل و غشی او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آلیست عشق را همیشه شکوفا و آتشین نگاه می دارد .

 

طالع زن :

 

او باید از عشق خود احساس غرور کند اما این امر نباید موجب بشود که شما ذوق و استعداد او را نادیده بگیرید و هر قدر نیازمندی او به شما زیادتر باشد،باز کوشش می کند که دو برابر آن نیازمندی های شما را برآورده سازد.او می تواند از خطای دوستانش چشم بپوشد مال و وقتش را صرف دیگران کند و اما وقتی پای دل به میان آمد ناگهان موجود دیگری می شود آنچه که از آن اوست این امر قاطعیت مطلق دارد.کوچکترین خطائی می تواند حسادت او را مثل یک بمب منفجر کند . مواظب باشید که در حضورش از آرتیست های مورد علاقه خود تعریف نکنید و یا به زن دیگری ولو اینکه از دوستان او باشد کمپلمان نگویید.مردی که زنش متولد فروردین است بهتر است که در اداره منشی اش مرد باشد.این زن حد متوسط ندارد،اگر دلش بشکند در مدتی بسیار کوتاه از توده ای از آتش تبدیل به قطعه ای یخ می گردد اما نکته مهم این است که آتش تندش زود خاموش می شود در صورتی که سردی اش ابدی است .

 

 

متولدین اردیبهشت ماه = برج ثور سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

خداوند او را برای آسایش و خانه خلق کرده است . با اراده و بخشنده است . گفته هایش معمولاً با آرامش و نصایحش مؤثر است . از عهده هر کاری به خوبی بر می آید . محبوب خاص و عام است. عاشقی است که به دنبال عشق حقیقی می گردد .

 

طالع مرد :

 

این مرد تقریباً هرگز به چیزی اعتراض نمی کند و از شما ایرادی نمی گیرد و دیری نمی گذرد که شما با دیدن خود در خانه ای که می توانید هر کاری که دلتان خواست انجام بدهید و احساس اطمینان از اینکه شوهر تان همیشه فکر همه چیز را می کند ، از خود می پرسید که چرا قبل از ازدواج رؤیاهای طلائی زندگی در ابرها را در سر داشته اید آنقدر کار منزل و مخصوصاً رسیدگی به حساب و کتاب و دخل و خرج خواهید داشت که تقریباً مجالی پیدا نمی کنید برای آرزوهای طلائی برآورده نشده خود اشک حسرت بریزید . بله ، اینست خصوصیات یک مرد متولد اردیبهشت . نقشه کارهای فردی خود را با کمال دقت و احتیاط طرح ریزی می کند او مثل سنجاب مقداری از آذوقه خود را برای زمستان ذخیره می کند !

 

طالع زن :

 

مشهور است که زن ها خیلی بیش از آنچه تابع عقل خود باشند پایبند احساسات خود هستند اما این حرف به هیچ صورت مفهومش این نیست که یک زن متولد اردیبهشت عاقل و چیز فهم نمی باشد . او می تواند یک هم صحبت و یک همدم بسیار خوب برای یک مرد باشد ، اما شخصاً عاشق سینه چاک درگیر شدن با موضوعاتی نظیر نسبیت انیشتین و یا فرمول جاذبه در فضا نیست . اما در عین حال به قدرت جادویی زن بودن خود نیز آنقدر اطمینان دارد که بگذارد اگر شما مایل هستید آقای خانه باشید ، اما اگر شما از عهده این کار برنیامدید آن وقت خودش کنترل کارها را در دست می گیرد و هیچ بعید نیست که این کارها را به شیوه ای کاملاً مغایر با سیستم شما انجام دهد .

 

 

متولدین خرداد ماه = برج جوزا سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

دارای شخصیتی رنگارنگ است . زبانش نیش دار است . او با حرارت و متهوّر است . خیلی زود خویشتنداری اش را از دست می دهد . مغرورترین موجود روی زمین است . وزش یک باد و نسیم تصمیم و رأی او را بر می گرداند . در زناشویی اهل تنوع است .

 

طالع مرد :

 

گاه عاشق است و برای زنی می میرد ولی با او اخم می کند ، گاه از کسی قلباً نفرت دارد ولی از روی سیاست و مصلحت با او چنان گرم می گیرد که گویی دیگر هیچ کس را به اندازه او در دنیا دوست نمی دارد . کسانی که با او سر و کار دارند همیشه گیج و سر در گم هستند که میل باطنی و عقاید پنهانی او از چه قرار است . از این گذشته مرد متولد خرداد میل ندارد که هیچ کس ولو همسرش ولو نزدیکترین دوستش به خلوت دل او و ضمیر مخفی او راه یابد . او راز درونی اش را با هیچ کس در میان نمی گذارد و کسی را به صندوقچه اسرار دل خود محرم نمی کند و اگر شما همسر چنین مردی هستید بهتر است که برای گشودن صندوقچه اسرار او پافشاری نکنید و او را به حال خود بگذارید .

 

طالع زن :

 

در حالی که مجذوب قدرت روحی و هوشی یک مرد است از جانب دیگر وجودش به سودی هنر و شعر و موسیقی چشم دوخته است . او وقتی مردی را پیدا کرد که دارای قدرت خلاقیت است ، آن وقت شخصیت دوگانه اش شروع به خودنمایی می کند . او در همان لحظاتی که با مرد دلخواه خویش به تماشای یک نمایشگاه رفته و خوشحال است که سرانجام کسی را پیدا کرده که مثل خودش از دیدن تابلوهای زیبا لذت ببرد ، ناگهان وجود ثانوی از وی می پرسد که آیا این مرد هنر دوست مرد زندگی هم هست؟من حتم دارم که با توجه به مطالب فوق شما تا حدودی می توانید حدس بزنید که یک زن متولد شده در برج جوزا چه نوع موجودی است .

 

 

متولدین تیرماه = برج سرطان سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

رویایی و خیال باف است . همیشه در رویا به سر می برد . امور مالی از اوان کودکی توجه و علاقه او را به خود جلب می کند . عاشق نقاشی است . همیشه دستپاچه است و دلشوره دارد . عاشق لباس های شیک و تجمّلی است .

 

طالع مرد :

 

اگر شما زنی هستید که معتقدید که کرایه خانه و اقساط بدهی را باید سر موعد پرداخت کرد مطمئن باشید که مناسب ترین مرد روزگار را در کنار خود دارید . به احتمال قوی او یکی از معتقدترین افراد روزگار به لزوم تأمین زندگی است اعم از اینکه درآمدش کم باشد یا زیاد ، تمام روز را به این فکر است که چطور می تواند آینده مالی و اقتصادی خودش ، شما و بچه هایتان را به بهترین وجه تأمین کند . امور مالی یکی از موضوعاتی است که از همان اوان کودکی توجه و علاقه او را به خود جلب می کند و دیری نمی گذرد که پی می برد جمع کردن پول بهتر از خرج کردن آن است . من نمی خواهم و نمی توانم بگویم که وی هرگز یک شاهی بیخودی خرج نمی کند و پول برایش هرچه باشد شوخی نیست . او بدون شک قبل از آنکه الفبا بیاموزد،شمارش پول را یاد میگیرد و سکه ها و اسکناس های مختلف را می شناسد و قبل از آنکه پا به دبیرستان بگذارد برای خود کتابچه خرج و دخل درست می کند . ارقام موجودی اش در بانک مانند قرص مسکن قوی به اعصابش آرامش می بخشد .

 

طالع زن :

 

او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه ، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه است . اما روش دوم تا حدی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از کلیه مکر و حیله های زنانه استفاده می کند و طبیعی است که این حالت دوم مخصوصاً اگر شما هم عاشق او شده باشید ، بسیار هیجان انگیز و زیباست . اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد خیال می کنید معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد ، ابداً . دختر متولد تیر کسی نیست که مطلوب بدست آورده خویش را به این آسانی ها از دست بدهد !

 

 

متولدین مرداد ماه = برج اسد سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

افراط و زیاده روی شیوه زندگی اوست . بعضی کارهایش جان انسان را به لبش می رساند . عاشقی حقیقی است . با اراده و استوار است . یک دوست واقعی است . از عهده انجام هر کاری بر می آید . براحتی پایان هر کاری را می بیند . دارای صبر ایوب است .

 

طالع مرد :

 

عشق مردان متولد مرداد ماه هرگز خالی از دردسر نیست . برای درک بهتر مطلب می توانید حرم سرایی را در نظر مجسم کنید . او ممکن است شما را به خلوتگاه خود ببرد ، وجود تان را سرشار از عشق بکند ، خواسته هایتان را خیلی بیش از حدی که انتظار دارید برآورده سازد و بعد ناگهان متوجه بشوید که عملاً در زندان قرار گرفته اید . آیا او حسود است ؟ بله ، آنچنان که شما می توانید با حروف درشت و چراغ نئون بر سر منزل بنویسید که شوهر من خیلی حسود است !

 

طالع زن :

 

چنین به نظر می رسد که خداوند در روز خلقت زن مرداد ، از نظر نشاط ، سر زندگی ، هوش ، ظرافت ، زیبایی و آزادگی حداکثر دست و دلبازی را در حق او به خرج داده است و اگر شما به علتی دارای عقده های حقارت می باشید بهتر است معاشرت خود را با او قطع کنید . از یک چنین زنی هرگز نباید انتظار داشت که از کسی پیروی کند تا حرفی از دهان شخصی بیرون می آید چشم بسته آن را قبول نماید . مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد او روی پایش بیفتد و مانند بت وی را پرستش کند،بسان کسی است که دنبال سیمرغ و کیمیا می گردد . اگر مشاهده کردید که زن متولد مرداد شما فقط پنجاه درصد موارد حرف هایتان را قبول می کند خود را آدم خیلی خوش شانسی بدانید زیرا او در صورتی که خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد خود را همسر و مساوی شما می داند ، اما از سوی دیگر این را هم باید بدانید که زن متولد مرداد جواهر نایاب و گران قیمتی است که در هر کوی و برزن پیدا نمی شود و برای بدست آوردن آن باید قابلیت های فراوان داشت .

 

 

متولدین شهریور ماه = برج سنبله سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

دقیق و نکته سنج است . با کارهایش انسان را در شک و تردید نگاه می دارد . مغرور به خود و وسواسی است . در مورد بی ارزش ترین مسئله ها اطرافیان خود را آزرده می سازد ، معمولاً دیر ازدواج می کند !

 

طالع مرد :

 

مرد متولد شهریور ماه خیلی راحت تر از مردانی که تحت تأثیر صور فلکی دیگر هستند می تواند مجرد زندگی کند و چون ذاتاً به سرنوشت معتقد است اگر دید که با کسی رابطه عاشقانه پیدا نمی کند خیلی راحت آن را پای سرنوشت غیر قابل تغییر خود می نویسد و وضع خود را می پذیرد و به همین دلیل هم شما بسیاری از متولدین این ماه را می بینید که تا میانسالی مجرد باقی مانده اند و شکایتی هم ندارند . با توجه به آنچه که گفته شد برایتان خیی جالب خواهد بود که اگر بدانید که علیرغم بیگانگی این مرد با امور عشقی ، او در فریب دادن زن ها تبحر خاصی از خود نشان می دهد !

 

طالع زن :

 

او همان قدر که از بهم زدن کانون خانوادگی خود نفرت دارد ، از ریاکاری و دغل بازی در عشق خود نیز بیزار است . وقتی او عشق را به عنوان یک عشق حقیقی قبول کرد صداقت ذاتی اش موجب می گردد عمیقاً و از جان و دل خود را وقف آن کند و به این دلیل به هیچ کس و به هیچ چیز اجازه نمی دهد که این خلوص ملکوتی را خدشه دار سازد . او تنها زنی است که در آن واحد هم احساساتی و هم اهل عمل است . عشق زن متولد شهریور از آنچنان گرمی و خلوصی برخوردار است که بدون شک مورد رشک و حسد دیگران قرار می گیرد ، اما این گرمی مخصوصاً حصول اطمینان از خلوص آن ممکن است مدتی وقت بگیرد . این درست است که عشق ، چه از جنبه های احساسی و چه از نظر جنبه های جسمانی ، برای یک زن متولد شهریور چندان مهم به نظر نمی رسد و در او نوعی صبر و تحمل بی پایان نسبت به ابراز آن مشاهده می گردد ، اما هستند تعداد زیادی از مردانی هم که معتقدند در امور احساسی و عشقی باید خیلی آهسته و رمانتیک قدم برداشت و پیش رفت .

 

 

متولدین مهر ماه = برج میزان سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

متکی و مطمئن به خود است . ظاهرش با باطنش فرق زیادی دارد . خوش سلیقه و گاهی تنبل است . در عقیده خود بسیار راسخ و ثابت قدم است . قابل اعتماد برای همه است . ذاتاً قادر به درک نیازهای عاطفی ابراز نشده به هیچ کس نیست .

 

طالع مرد :

 

مرد متولد مهر در عقیده خود راسخ و ثابت قدم است ، اما فرق بین او و دیگر کسانی که دارای ثبات قدم می باشند این است که به محض آنکه با منطق تشخیص داد عقیده اش اشتباه است فوراً آن را تغییر می دهد . کسی که در ماه مهر متولد شده باشد به هیچ صورت مایل به رنجاندن دیگران نیست و اگر مشاهده می کنید که گاهی با پای رنجش خاطر با دیگران به بحث و جدل می پردازد حتم داشته باشید که از عواقب آن به کلی غافل است . او هرگز نمی خواهد از کلمه نه استفاده کند در حالی که نمی داند در بسیاری از موارد گفتن این کلمه بهتر از کج دار و مریز رفتار کردن است . تمایل شدید و غیر قابل اجتناب او از دست به دست کردن و سبک و سنگین کردن امور گاه موجب پیدایش کدورت می گردد ، در حالی که او اگر فقط احساس کند که عواطف کسی را جریحه دار کرده است و یا حتی اگر پس از سال ها پی ببرد که عشق کسی را نادیده گرفته به شدت آزرده خاطر و دلگیر می شود !

 

طالع زن :

 

خیال نکنید که داشتن یک همسر سنجیده و دقیق حوصله شما را سر خواهد برد ، درست برعکس شما در جوار یک چنین زنی ناگهان متوجه می شوید که بیش از یک ساعت است که دارید به حرف های او گوش می دهید بدون اینکه متوجه گذشت زمان شده باشید و از حرف ها و استدلال او به راه حل های باور نکردنی رسیده اید ، علت هم این است که او در تمام طول مدتی که مشغول بحث در اطراف موضوعی است لحظه ای لبخند دلنشین و معروف خود را فراموش نمی کند و شاید رعایت همین ظاهر مطلوب و چاشنی کردن لبخندهای ملیح و بکار بردن جملات دلنشین و متقاعد کننده است که موجب می شود موفقیت های زیادی در قبولاندن منطق خویش به دیگران کسب کند . او برای قانع کردن دیگران مطلقاً از منطق استفاده می کند .

 

 

متولدین آبان ماه = برج عقرب سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

به غیبت و بدگویی عادت دارد . حیله گری های مخصوص به خود دارد.هرگز در تلاطم ماجراهای عشقی غرق نمی شود و به نا امیدی نمی رسد . به کمترین ها در زندگی قانع است . هدف های بلند پایه را تعقیب می کند . سخت مایل است به اسرار دیگران واقف گردد .

 

طالع مرد :

 

در مقابله با حوادث با مهارت ، قدرت بسیار، آرامش و متانت خود را حفظ می کند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام است اما در پشت این متانت دنیایی پر جنب و جوش و پر غلیان وجود دارد که ناشی از جاذبه نیرومند پلوتو است . مواظب باشید که هرگز به شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است . در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان که عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق کنند و با فداکاری و جانبازی در راه سعادت مردم می کوشند یافت می شود که مردانی استثنایی و بزرگوارند و بار رهبری به شانه آنها هموار می شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می کنند و موجب خیر و برکت می شوند .

 

طالع زن :

 

زن متولد آبان ماه با ترس بیگانه است و در عرصه مشکلات خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرات با مخاطرات مواجه میشود و سرانجام او را می بینیم که به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع فائق می آید و موقعیت برتر خود را حفظ می کند . این زن برخلاف اکثر زن ها سر نگهدار است و خدا می داند که در گنجینه دل خویش چه اسراری نهفته دارد و شاید هم به همین علت هم هست که بر بالای دریچه دل او این جمله به خطی خوانا نوشته شده است ، خصوصی است !

 

 

متولدین آذر ماه = برج قوس سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

اهل واقعیت و منطق است . قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر همه را به خود جلب می کند . در زندگی کمال صداقت را دارد . عاشق استقلال است . می تواند بهترین دوست باشد . کمی درشت گو است . عشق عمیقی به خانواده خود دارد .

 

طالع مرد :

 

هرگز با افکار انقلابی او مخالفت نکنید و یادتان باشد که پس از ازدواج با مردی که تحت تاثیر صورت فلکی کماندار است بیش از هر زن دیگری در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهر خود قرار گرفته اید . وقتی دیدید که او کمان خود را در دست گرفت و تیرهایش را یکی پس از دیگری به سوی هدفی غیرممکن رها می کند بهترین کار آن است که فکر خود را به موضوع دیگری معطوف سازید و آن وقت در یک شب عاشقانه خواهید دید که صادقانه به شما می گوید : نه براستی همسر ایده آلی برای او هستید .

 

طالع زن :

 

اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بکند ، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که در جنبه در خواست دارند بیان نمائید و حتم داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد ، او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است ، شما می توانید از پدر و مادر وی سوال کنید که آنها هم به شما خواهند که از بچگی چنین بوده است .

 

 

متولدین دی ماه= برج جدی سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

ندارد

 

طالع مرد :

 

او بر خلاف اغلب مردمان هر قدر بیشتر پا به سن می گذارد سر زنده تر و شاداب تر می شود و از این نظر در مسیر زندگی شما در خلاف جهت اغلب زن های دیگر است . او هرگز در نقش یک عاشق دلخسته ظاهر نمی شود . اما شعله علاقه ، بدون آنکه دیده شود ، هرگز در دل وی خاموش نخواهد شد و این شعر حافظ که می گوید : آتشی که نمیرد همیشه در دل ماست درباره وی کاملا صادق است . حمایت مرد متولد دی از همسر و فرزندانش زیاد و جدی است و این امر با گذشت زمان تغییر پیدا نمی کند . برای او شما همیشه همان دختر جوان خواهان حمایتی هستید که در روزهای اول آشنایی با او بوده اید و فرزندانش نیز همیشه کودکان او هستند ولو اینکه خود صاحب کودکان متعدد باشند و به شغل وزارت برسند .

 

طالع زن :

 

او وظیفه خود می داند که شما را هفته ها و یا حتی ماه ها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد از سوی دیگر او را می توانید به معنای واقعی شریک زندگی خود بدانید چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به کمک شما می شتابد و بدون کوچکترین اعتراضی حاضر می شود بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد ، یک نکته دیگر را هم باید در این زمینه تذکر داد و آن این است که مانع رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند ، هیچ زنی به اندازه او کمک های شما را به ایشان تلقی نمی کند .

 

 

متولدین بهمن ماه= برج دلو سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

همیشه در حال انتقاد کردن است . روابط عاشقانه اش ثبات و دوام ندارد . تغییرات شخصیتیش غیر قابل پیش بینی است . به طور طبیعی قادر به ابراز محبت درونی خود نمی باشد . نحوه سخن گفتن جذابی دارد . از دروغ و نیرنگ متنفر است .

 

طالع مرد :

 

علاقه این مرد به خانواده ای که در آن متولد و بزرگ شده است ، نه تنها با ورود شما به زندگی از بین نمی رود بلکه تقلیل هم پیدا نمی کند و خیلی به نفع شماست که سعیکنید که نسبت به پدر و مادر و خواهر و برادران او علاقه مندی از خود نشان بدهید . البته این امکان وجود دارد که شما او را ظاهراً نسبت به خانواده خود بی تفاوت ببینید ، به شما توصیه می کنم که گول حالت ظاهری را نخورید و خدای ناکرده زبان به بدگویی از خواهر شوهر و مادر شوهر باز نکنید و یا نسبت به آنها بی توجهی و بی علاقگی از خود نشان ندهید ،کافیست فقط یک اتفاق ناگوار برای یکی از اعضاء خانواده وی روی بدهد تا ببینید چطور کنترل ظاهری خود را از دست می دهد و عشق پوشیده و باطنی وی ناگهان آشکار می شود .

 

طالع زن :

 

وقتی از جلوی چشم او دور شدید ، تا حدود ۹۹ درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمی شود . به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید خیلی ساده و ناگهان یک عقب گرد می کند و در خلاف جهت سابق به حرکت در می آید . در این حالت بهتر است وقت خود را برای برگرداندن او تلف نکنید . پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد ، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام جل و پلاس مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و می توانید حتم داشته باشید که حتی یک خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد . بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجود دارد زن متولد بهمن ، مثل مردی که در این ماه به دنیا آمده است ، اولین عشق واقعی خود را هرگز فراموش نمی کند !

 

 

متولدین اسفند ماه= برج حوت سال نهنگ

 

طالع مشترک :

 

اهل تفکر و منطق است.همیشه در حال بلند پروازی است.دارای موقعیت اجتماعی عالی است. بسیار باریک بین و دقیق است.کمی دو دل و خجول است.همانند آبی است که روی آتش ریخته می شود

 

طالع مرد :

 

مرد متولد اسفند متعصب نیست و هرگز به قضاوت نمی نشیند . او تا زمانی که شخصاً به کنه مطلبی پی نبرده باشد نظریه ای ابراز نمی دارد و تازه در این حالت نیز او حالت انتقاد نخواهد داشت . خیلی به ندرت ممکن است به کسی اتهامی وارد کند و در مقابل به میزان وسیع اغماض و گذشت از خود نشان می دهد و هرگز این فکر در سرشان پیدا نمی شود که ممکن است از آنچه به وی می گویند سوءاستفاده کند . عقاید و رفتار دیگران برای این شخص محترم است .

 

طالع زن :

 

ناراحت ترین مردها در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش می کنند . او آبی است که بر روی آتش ریخته می شود . پس از چند دقیقه گفتگو مرد آشکارا درک می کند که به علت اشتباهات خود مورد سرزنش او قرار نمی گیرد و مشکلاتی را که با آنها مواجه می باشد ناچیز و غیر قابل بحث نمی شمارد،از آن گذشته زن متولد اسفند همیشه ایمان راسخ دارد که شکست های مرد زندگی او به علت ندانم کاری های دیگران است . او هرگز شوهر خود را مجبور نمی کند که قدم های سریعتری در زندگی بردارد ، موقعیت اجتماعی این مرد هرچه که باشد برای او کافی و حتی بهترین است . آیا پس از این توضیحات باز هم لازم است که بگویم چرا داشتن همسر متولد اسفند واقعاً خطرناک است ؟! بلکه درست خواندید نوشته ام خطرناک !!

 

 

 

یه پرستار استرالیایی بزرگ‌ترین حسرت‌های آدم‌های در حال مرگ رو جمع کرده و پنج حسرت رو که بین بیشتر آدم‌ها مشترک بوده منتشر کرده.

  

         اولین حسرت: کاش جرات‌اش رو داشتم اون جوری زندگی می‌کردم که می‌خواستم٬ نه اون جوری که دیگران ازم توقع داشتن.

         حسرت دوم: کاش این قدر سخت کار نمی‌کردم.

         حسرت سوم: کاش شجاعت‌اش رو داشتم که احساسات‌ام رو به صدای بلند بگم.

         حسرت چهارم: کاش رابطه‌هام رو با دوستام حفظ می‌کردم.

         حسرت پنجم: کاش شادتر می‌بودم. 

 

 

  در روزگاری که بهانه های بسیار برای گریستن داریم 

شرم خندیدن، به  مضحکه هم میهنان مان را بر خود نپسندیم.  

کار سختی نیست نشنیدن، نخواندن و نگفتن لطیفه های توهین آمیز...

با اراده جمعی این عادت زشت را به ضدارزش تبدیل کنیم.

 

 

 

رخشان بنی اعتماد

 

 

 

 

یک روز یه ترکه

 
اسمش ستارخان بود، شاید هم باقرخان.. ؛
خیلی شجاع بود، خیلی نترس.. ؛
یکه و تنها از پس ارتش حکومت مرکزی براومد، جونش رو گذاشت کف دستش و سرباز راه مشروطیت و آزادی شد، فداکاری کرد، برای ایران، برای من و تو، برای اینکه ما تو این مملکت آزاد زندگی کنیم

 

 یه روز یه رشتیه..


اسمش میرزا کوچک خان بود، میرزا کوچک خان جنگلی؛
برای مهار کردن گاو وحشی قدرت مطلق شاه تلاش کرد، برای اینکه کسی تو این مملکت ادعای خدایی نکنه؛
اونقدر جنگید تا جونش رو فدای سرزمینش کرد

 

 یه روز یه لره...

 
اسمش کریم خان زند بود، موسس سلسله زندیه؛
ساده زیست، نیک سیرت و عدالت پرور بود و تا ممکن می شد از شدت عمل احتراز می کرد یه روز یه قزوینی یه...

 
به نام علامه دهخدا ؛
از لحاظ اخلاقی بسیار منحصر بفرد بود و دیوان پارسی بسیار خوبی برای ما بر جا نهاد

 

 
یه روز ما همه با هم بودیم...، ترک و  رشتی و  لر  و  اصفهانی

تا اینکه یه عده رمز دوستی ما رو کشف کردند و قفل دوستی ما رو شکستند... ؛
 حالا دیگه ما برای هم جوک می سازیم، به همدیگه می خندیم!!! و اینجوری شادیم
این از فرهنگ ایرانی به دور است. آخه این نسل جدید نسل قابل اطمینان و متفاوتی هستند
پس با همدیگه بخندیم نه به همدیگه

 

 

آنقدر اين ایميل را بفرستيم و

 بخوانيم تا عادتهاي قجري در خنديدن به

 هموطن( آنكه در ديده ما جا دارد ) در ما بميرد

 و با هم يكي  باشيم

مثل هميشه،

 مثل زمانهاي سختي و مثل زمانهاي جشن و افتخار

 

 این متن بدون شک یکی از بهترین متون موفقیتی است که دریافت کرده ام. امیدوارم که برای شما و من مؤثر واقع شود!

 

 

این متن توسط مؤسسه ی آنتونی رابینز برای موفقیت شما فرستاده شده است و تا بحال 10 بار در سرتاسر جهان فرستاده شده است

 

این پیام را نگه ندارید . 

 

یک- به مردم بیش از آنچه انتظار دارند بدهید و این کار را با شادمانی انجام دهید .

 

دو- با مرد یا زنی ازدواج کنید که عاشق صحبت کردن با او هستید. برای اینکه وقتی پیرتر می شوید، مهارت های مکالمه ای مثل دیگر مهارت ها خیلی مهم می شوند .

 

سه- همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید خرج نکنید و یا همان قدر که می خواهید نخوابید .

 

چهار- وقتی می گویید: دوستت دارم. منظورتان همین باشد .

 

پنج- وقتی می گویید : متاسفم. به چشمان شخص مقابل نگاه کنید .

 

شش- قبل از اینکه ازدواج کنید حداقل شش ماه نامزد باشید .

 

هفت- به عشق در اولین نگاه باور داشته باشید .

 

هشت- هیچ وقت به رؤیاهای کسی نخندید. مردمی که رؤیا ندارند هیچ چیز ندارند.

 

نه- عمیقاً و با احساس عشق بورزید. ممکن است آسیب ببینید ولی این تنها راهی است که به طور کامل زندگی می کنید .

 

ده- در اختلافات منصفانه بجنگید و از کسی هم نام نبرید .

 

یازده- مردم را از طریق خویشاوندانشان داوری نکنید .

 

دوازده- آرام صحبت کنید ولی سریع فکر کنید .

 

سیزده- وقتی کسی از شما سوالی می پرسد که نمی خواهید پاسخ دهید، لبخندی بزنید و بگویید : چرا می خواهی این را بدانی؟

 

چهارده- به خاطر داشته باشید که عشق بزرگ و موفقیت های بزرگ مستلزم ریسک های بزرگ هستند .

 

پانزده- وقتی کسی عطسه می کند به او بگویید : عافیت باشد .

 

شانزده- وقتی چیزی را از دست می دهید، درس گرفتن از آن را از دست ندهید .

 

هفده- این سه نکته را به یاد داشته باشید: احترام به خود، احترام به دیگران و مسئولیت همه کارهایتان را پذیرفتن.

 

هجده- اجازه ندهید یک اختلاف کوچک به دوستی بزرگتان صدمه بزند .

 

نوزده- وقتی متوجه می شوید که اشتباهی مرتکب شده اید، فوراً برای اصلاح آن اقدام کنید .

 

بیست- وقتی تلفن را بر می دارید لبخند بزنید، کسی که تلفن کرده آن را در صدای شما می شنود .

 

بیست و یک- زمانی را برای تنها بودن اختصاص دهید .

 

یک دوست واقعی کسی است که دست شما را بگیرد و قلب شما را لمس کند

یه پرستار استرالیایی بزرگ‌ترین حسرت‌های آدم‌های در حال مرگ رو جمع کرده و پنج حسرت رو که بین بیشتر آدم‌ها مشترک بوده منتشر کرده.

  

         اولین حسرت: کاش جرات‌اش رو داشتم اون جوری زندگی می‌کردم که می‌خواستم٬ نه اون جوری که دیگران ازم توقع داشتن.

         حسرت دوم: کاش این قدر سخت کار نمی‌کردم.

         حسرت سوم: کاش شجاعت‌اش رو داشتم که احساسات‌ام رو به صدای بلند بگم.

         حسرت چهارم: کاش رابطه‌هام رو با دوستام حفظ می‌کردم.

         حسرت پنجم: کاش شادتر می‌بودم. 

 

Stay hydrated this summer

Description: Yahoo! MaktoobYahoo! Maktoob  Mon, Apr 2, 2012

As the summer season arrives in full force in the subcontinent, the best thing you can do to beat the heat is to stay hydrated.

Your body depends on water for survival.  After all, it makes up more than half of our body weight and every organ in the body needs water to function. Dont wait for symptoms of dehydration like extreme thirst, dry mouth, and headache to act.

Heed the following tips to stay hydrated this summer season.

Dont wait to get thirsty this summer.
The fact is that by the time your mouth is dry, youre well on your way to dehydration. As water is the best natural drink available, guzzle at least 2  litres a day.

Be sensible about the amount of water you drink. If you are exercising or going out in the hot sun you will need to drink more water.
  
Make drinking water a mindless habit. Let it be part of your early morning routine.  Keep a bottle within easy reach while you are relaxing in front of the television or working on the computer. Take regular sips even if you are not feeling thirsty. Drink a glass of water before every meal.
 
Eating water-based foods is a great way to supplement your water intake and stay hydrated. Eat fruits like watermelon and pineapple rather than drinking the juice. They are cooling and perfect for hot summer days. They have high water content and are rich in minerals. Another perfect fruit for summer months is the apricot as it is good for fluid retention. Honeydew melon, commonly known as muskmelon cools the body so gorge on it. The vitamin C and minerals present in these fruits are an added benefit.
  
Munch on cucumbers and tomatoes.  These foods have more than 90% of their weight in water content.
   
In summer we sweat more and lose essential minerals from our bodies. Cucumbers are a cool way to put the potassium back and they also contain ascorbic and caffeic acids, compounds that help us stay hydrated because of their moisture retaining properties.
 
Fresh citrus fruits such as orange, grapefruits, lemon and lime are excellent as they not only hydrate the body but also provide valuable nutrients.
 
Take a break from coffee this summer and sip the benefits of green tea. Enjoy it with lemon, as it will keep the body from retaining water. Herbal iced teas are also great thirst quenchers. Be adventurous and mix and match flavours.
 
Enjoy the miracle of tender coconut water. It hydrates perfectly as it has the exact proportion of electrolytes as human cells and plasma. It also contains a host of vitamins and minerals.

دکتر "فورمن": شیر از پوکی استخوان جلوگیری نمی کند
 

نوشته شده توسط مدیر سایت   

يكشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۸۹ ، 

Description: http://www.phce.org/images/reza/img2/pyramid-dairy.jpgدکتر فورمن، پزشک بسیار محترمی در ایالات متحده آمریکا هستند که در زمینه پیشگیری و درمان چاقی و دیگر بیماریها تخصص دارند و این کار را از طریق تغذیه و درمانهای طبیعی انجام میدهند؛ ایشان در بسیاری از  برنامه های رادیویی و تلویزیونی آمریکا شرکت کردند، و چندین کتاب در مورد تغذیه نوشته اند که کتابهای پرفروش "خوردن برای زیستن،" "فرزندتان را در برابر بیماری مقاوم کنید"، "حفاظت از زندگی در مقابل کلسترول"، "خوردن برای سلامتی" میباشند.

پوکی استخوان، بیماری ای که استخوانها شکننده و ضعیف میشوند، در سراسر جهان، ۲۰۰ میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است.  دکتر فورمن در مورد این بیماری و نحوه پیشگیری از آن نظرات خود را بیان میدارند:

این اطلاعات غلط را به ما گفته اند که شیر، از پوکی استخوان پیشگیری میکند و مصرف کلسیم در مقابل این بیماری، از ما حفاظت میکند...

 

اما این بیماری بیشتر به میزان ویتامین دی و  ورزش ربط دارد، نه به مصرف شیر و کلسیم.

افرادی که کلسیم مورد نیاز خود را از شیر بدست آورده و محصولات حیوانی میخورند، تولید اسید بدن آنها زیاد میشود، این اسید به طور پنهان در دستگاه هاضمه آنهاست، که در واقع توسط میزان پروتئین بالای محصولات حیوانی تولید میشود و این پروتئین زیاد، فشار زیادی به کلیه ها می آورد، و اسید سبب میشود که کلسیم بیشتری از استخوانها برداشته شود و ما به این شکل با رژیم حاوی محصولات حیوانی دارای پروتئین زیاد، کلسیم را از طریق ادرار از دست میدهیم.

لذا اگر غذای ما پروتئین زیادی داشته باشد، کلسیم زیادی از دست میدهیم. ما در رژیم مان به کلسیم نیاز داریم. اما بیشتر به ویتامین دی  و دیگر موادی که در گیاهان سبز موجود است، نیازمندیم، زیرا این سبزیجات، و دانه های کنجد نیز کلسیم زیادی دارند، ویتامین "کا" دارند، و دیگر مواد فیتوشیمیایی که برای سلامت استخوان شما مفید هستند.

 

لذا پیام مهم در اینجا این است که برای درمان پوکی استخوان تنها به دارو اکتفا نکنید، فکر نکنید که کلسیم میتواند شما را درمان کند و نوشیدن شیر در مقابل بیماری از شما محافظت میکند، اینطور نیست!  

Description: http://www.phce.org/images/reza/img2/osteo.jpgباید به شدت ورزش کنیم، باید راه برویم، بپریم و نرمش کنیم تا استخوان های ما و پاها و کمرمان قوی شود. باید به مقدار کافی ویتامین دی استفاده کنیم و گیاهان سبز مصرف نماییم، و آجیل و دانه. و فرمول محافظت کامل در مقابل پوکی استخوان همین است.

تقریباً ۹۰ درصد از  ویتامین "دی" بدن، از طریق پوست جذب میشود، که از انوار ماورا بنفش خورشید میباشد. اما متأسفانه روش زندگی مدرن سبب شده که بسیاری از مردم وقت خود را کمتر در طبیعت و در معرض نور، سپری کنند.

 

کمبود ویتامین دی، به مشکلی جهانی تبدیل شده است.

 به این خاطر که بسیاری از مردم ما در محل های سربسته کار میکنند و ویتامین دی از طریق نور خورشید به دست می آید. در چند سال اخیر، متوجه شدیم که کمبود ویتامین دی، با میزان بالای بیماری قلبی و سرطانها در ارتباط است. لذا بسیار مهم است که مردم مطمئن شوند که به اندازه کافی  ویتامین دی دریافت داشته اند. لذا اگر تمام مدت در محل زندگی و محل کارتان بدون نور آفتاب هستید،  لطفاً از مکمل های ویتامین دی استفاده کنید، زیرا در مواد غذایی نیز به اندازه کافی ویتامین نیست. این ویتامین فقط از نور خورشید بدست می آید.  

هیچ موجودی بطور طبیعی بعد از سن از شیر گرفتن، شیر نمی نوشند و هیچ موجودی بطور طبیعی شیر جانداران دیگر را نمی خورد.

نوشیدن شیر گاو با امراض قلبی، برخی از انواع سرطان، دیابت و حتی پوکی استخوان در انسانها مرتبط است، که اینها بسیاری از بیماری هایی هستند که صنعت لبنیات ادعا می کند که محصولاتش از آنها جلوگیری می کنند!

محتوای بالای پروتئین حیوانی شیر، در حقیقت باعث می شود تا کلسیم از بدن جدا گردد. بر طبق یک آنالیز شواهد از دانشکدۀ پزشکی هاروارد، شیر از پوکی استخوان جلوگیری نمی کند؛

بررسی نشان می دهد که کشورهایی که جذب کلسیم کمتری دارند (فقط 300 میلی گرم در روز) نسبت به کشورهایی که میزان مصرف کلسیم بالاتری دارند کمتر در معرض شکستگی های استخوان کفل هستند (که نشانی از پوکی استخوان است).

 Description: http://www.phce.org/images/reza/img2/Dr.%20Fuhrman.jpg

جایگزین های لبنی خوشمزه :

شما می توانید تمام کلسیم مورد نیازتان را از دنیای گیاهان تامین کنید:

کلم بروکلی، انواع کلم ها، لوبیاها، بسیاری از برگهای سبز سبزیجات، بادام، شیر سویا، توفو، همه منابع خوبی هستند.

 

برای اطلاعات بیشتر دربارۀ بیماری پوکی استخوان و درمان آن از طریق گیاهخواری به مقالۀ موجود در سایت مراجعه فرمایید

 

از مرد فرانسوی پرسیدند: چرا دست زن رو میبوسی؟
پاسخ داد: چون زن محترم است و نیمه گمشده مرد را تکمیل میکند
مرد آلمانی به این سوال اینگونه پاسخ داد: زن مقدس است چون میزاید و ادامه زندگی در اوست
و پاسخ مرد ایرانی: بالاخره باید از یه جایی شروع کنم دیگه !!!

 

 

پنجشنبه 16 فروردین 1391 - 4:03:08 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


مذاکره وین


جدا شدن روح از بدن= فشار قبر


پول


پول


کرونا


ایینه


مثبت جملات +


دزدی حرفه ای


مولانا


علایم کرونا


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

224763 بازدید

132 بازدید امروز

16 بازدید دیروز

412 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2022 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem